6 травня у Таврійському державному агротехнологічному університеті за ініціативою студентського активу відбувся патріотичний квест «Ми любимо Україну!», який проходив на території парку ім. М. Горького.

Веселі та непосидючі команди всіх п’яти факультетів хотіли довести що саме їх команда – найрозумніша і найактивніша. Але щоб бути справжнім квестором, потрібно любити цю гру, вміти розв’язувати різні головоломки, бути екстремалом, а також ще гарно знати  куточки рідного міста.

Ланцюг маршруту охопив усі цікаві місця міського парку. Кожна команда мала свій образ та назву. Учасники відвідали 10 локацій, де виконали різноманітні завдання, серед яких були: сфотографуватися з гербом  швидко з’їсти бублики, відгадати області, станцювати, зняти відеоролик на патріотичну тему, відгадати мелодію і т.д.

По закінченню квесту відбулось нагородження учасників:

– номінацію «Найерудованіші» здобула команда енергетичного факультету;

– номінацію «Найзгуртованіші» – команда факультету АТЕ;

– номінацію «Найемансипованіші» – факультет ІКТ;

– номінацію «Найвеселіші» – механіко-технологічний факультет.

А переможцями стала команда факультету економіки та бізнесу! Проте переможцями можна назвати усіх учасників разом із студентською радою університету.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та бажаємо завжди перебувати у гарному настрої, стати ще активнішими та кмітливішими. Ті учасники, яким не вдалося повністю розкрити свої здібності та показати себе, мають чудовий шанс у наступному році.

Любіть свою країну! Любіть свою державу!