Обговорення освітньо-професійної програми “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Зовнішні рецензії-відгуки стейкхолдерів Рецензія-відгук Зеваченкової Олени

Рецензія-відгук Мараховського Миколи

Рецензія-відгук Карпенко Андрія

Рецензія-відгук Коломієць Вікторії

Рецензія-відгук Сиротюк Ганни

Рецензія-відгук Топалова Миколи

Протокол обговорень с роботодавцями Протокол обговорення з роботодавцями
Протокол обговорення студентського самоврядування Протокол обговорення студ. радою
Протокол обговорення академічною спільнотою Протокол обговорення академічною спільнотою
Протокол засідання випускової кафедри Протокол засідання випускової кафедри 2020 Протокол засідання випускової кафедри 2021 р.

Обговорення освітньо-професійної програми “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” другого (магістерського) рівня вищої освіти

Зовнішні рецензії-відгуки стейкхолдерів Рецензія-відгук Волощук К.Б.

Рецензія-відгук Калімана С.А.

Рецензія-відгук Єрмака М.І.

Рецензія-відгук Бандури М.П.

Протокол обговорень с роботодавцями Протокол обговорень с роботодавцями
Протокол обговорення студентського самоврядування Протокол обговорення студентського самоврядування
Протокол засідання випускової кафедри Протокол засідання випускової кафедри 2020 р.Протокол засідання випускової кафедри 2021 р.