Бізнес-інкубатор ТДАТУ

БІ-ТДАТУ-лого

“БІ-ТДАТУ” створено з метою надання теоретичної та практичної допомоги з економічних питань, маркетингу, обліку та оподаткування, консультації провідних фахівців для тих, хто прагне започаткувати власний бізнес. Науковці факультету та провідні фахівці допомагають учасникам «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» розробляти та обґрунтовувати реальні бізнес-плани, які у подальшому учасники мають змогу презентувати на конкурсах стартапів з метою отримання грантової підтримки та залучення потенційних інвесторів для розвитку власної справи.
Партнери
Функціонування бізнес-інкубатору ТДАТУ здійнюється за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», Мелітопольської міської ради, керівництва Університету.

Навчальні видання
Від ідеї до власної справи: Навч. посібник. – Мелітополь.: Видавництво, 2017. – 250 с.

Події
«Бізнес-інкубатор ТДАТУ»: можливості розвитку підприємництва у Мелітополі
Учасники «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» підвели підсумки роботи на конференції
Регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку малого та середнього підприємництва»
Студенти ТДАТУ– переможці Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін»
Учасники «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» на заході Startup-Fest
Учасники “Бізнес-інкубатору ТДАТУ” відвідали освітні семінари
Навчальні семінари для «Бізнес-інкубатору ТДАТУ»
ТДАТУ – переможець конкурсу бізнес-проектів обласної державної адміністрації
“Бізнес-інкубатору ТДАТУ” завітав до Державного фонду підтримки розвитку підприємництва в Запорізькій області
Учасники “БІ-ТДАТУ” взяли участь у битві стартапів BBZ
Серія осінніх майстер-класів для учасників “БІ-ТДАТУ”
Урочисте відкриття академічного бізнес-інкубатору ТДАТУ
Розпочав діяльність бізнес-інкубатор ТДАТУ

Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації

Розвиток територій

На виконання «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 роки», затвердженої рішенням Запорізької обласної ради, науковцями ТДАТУ було започатковано цикл науково-практичних семінарів «Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації». Тематика доповідей охоплювала організаційні основи підприємництва на сільських територіях, зокрема створення сімейних фермерських господарств, питання формування інвестиційних ресурсів, практичні аспекти створення бізнес-плану, методики генерування інноваційних ідей та напрями фінансового забезпечення соціально-економічного розвитку сільських територій в сучасних умовах.

Події:
Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації. Викладачі ТДАТУ провели семінари в кількох ОТГ
Науковці університету підтримують розвиток малого та середнього бізнесу

Розвиток підприємницьких компетенцій молоді

JAUkraine logo

Junior Achievement Ukraine — частина всесвітньої мережі Junior Achievement, міжнародної неприбуткової організації, яка допомагає молоді отримати знання та навички з підприємництва та фінансової грамотності.
Ініціативність, здатність ставити цілі та досягати їх, вміння працювати у команді задля спільної мети та інші риси сучасної людини є важливими навичками, що сприяють особистому успіху та здобуткам у процесі розвитку нових видів діяльності, бізнес-ініціативам, створенню перспективних проєктів. Проєкт покликаний розвивати та поширювати практичні освітні програми для української молоді з основ економіки та підприємництва шляхом започаткування та зміцнення взаємозв’язків між бізнесом, державним сектором і молоддю. Зусилля учасників спрямовані на виховання економічно розумних, підприємливих, ініціативних, креативних, завзятих та впевнених у собі й своєму майбутньому молодих українців.

Події:
Плідна співпраця та практичний досвід здобувачів ТДАТУ: «Табір підприємництва» від Громадської організації «Джуніор Ачівмент Україна»
ТДАТУ уклав Меморандум про співпрацю з ГО “Junior Achievement Ukraine”
Викладачі ТДАТУ удосконалюють професійні компетентності у сфері навчання молоді підприємництву