Як створити у Мелітополі сприятливі умови для започаткування бізнесу? Адже саме підприємці і є основними наповнювачами міської казни. Задля вирішення цієї проблеми, у 2017 році за підтримки Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» та  за участі українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) у Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочав роботу «Бізнес-інкубатор ТДАТУ».

Учасники бізнес-інкубатору отримують теоретичну та практичну допомогу з економічних питань, маркетингу, обліку та оподаткування, консультації провідних фахівців. Вони також мають можливість відвідувати успішні приватні підприємства та знайомитись з практикою ведення бізнесу.

Викладачі та провідні фахівці допомагають учасникам «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» розробляти та обґрунтовувати реальні бізнес-плани, які в подальшому стануть основою для перетворення ідеї у реальний бізнес. У подальшому учасники матимуть змогу презентувати власні бізнес-плани у конкурсах стартапів з метою отримання реальної грантової підтримки та залучення потенційних інвесторів для розвитку власної справи.

Днями учасники «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» в межах реалізації проектів «Знайди себе у Мелітополі» та «Основи підприємницької діяльності» організували круглий стіл для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів міста». В ньому взяли участь фахівці Мелітопольського виконкому, управління освіти та директори шкіл. Представники ТДАТУ презентували можливості, які молодь міста може отримувати, навчаючись та працюючи у Мелітополі.

Сучасна молодь відрізняється індивідуалізацією та прагненням робити щось самостійне. Керівник бізнес-інкубатору ТДАТУ А.С. Коноваленко ознайомила директорів шкіл із можливостями перетворення задумів та ідей молоді у реальний бізнес. Адже можливостями інкубування можуть користуватись не тільки учні старших класів, а й молоді батьки, які привели своїх дітей на навчання до початкової ланки. Родини, які відчувають фінансові ускладнення можуть використати можливості, які надає «Бізнес-інкубатор ТДАТУ», отримати безкоштовну підтримку, консультаційну допомогу, розробити власний бізнес-план та започаткувати власну справу.

Долучитись до учасників проекту можуть всі, хто бажає започаткувати власний бізнес, отримати безкоштовну підтримку фахівців. Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефоном /viber 097-994-33-64 або на сторінку «Бізнес-інкубатора ТДАТУ» у соціальній мережі:

facebook.com/bimelitopol/

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»,

Анастасія Коноваленко, ст. викладач кафедри «Маркетинг»