двд13 квітня у коледжі на Дні відкритих дверей панувала атмосфера гостинності та доброзичливості. Абітурієнти та їх батьки з Василівського, Токмацького, Приазовського, Бердянського, Чернігівського, Михайлівського, Великобілозерського, Мелітопольського районів Запорізької області; міст Бердянськ, Мелітополь, Запоріжжя, Донецької, Дніпропетровської та Херсонської областей були сьогодні нашими гостями.

Гостей радо зустрічали студенти коледжу в національному вбранні, проводили на реєстрацію, де кожний абітурієнт взяв участь у безпрограшній лотереї і отримав сувенір з логотипом коледжу, мав змогу сфотографуватися в спеціально оформленій для цього заходу фотозоні, пригоститися печивом, гарячими кавою, чаєм, насолодитися виступами талановитих студентів-аматорів.

В конференц-залі перед абітурієнтами виступила в.о. директора коледжу Опанасенко Юлія Валеріївна, яка познайомила з адміністрацією навчального закладу, розповіла про історію та досягнення коледжу, особливості навчання в нашому закладі освіти, організацію дозвілля студентів, відповіла на питання батьків і абітурієнтів.В.о. заступника директора з навчальної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії Тирон Володимир Октавянович ознайомив присутніх з умовами та правилами вступу до коледжу.

Цікавою виявилася квест-екскурсія по закладу, в ході якої гості, використовуючи маршрутні листи та QR-коди, відвідали шість зупинок свого маршруту: «Ветеринарна медицина», «Харчові технології», «Агрономія», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерна інженерія». На цих зупинках завідувачі відділень Ковальчук Т.О., Гапон С.М. та викладачі фахових дисциплін в цікавій формі презентували свої спеціальності. Кожна презентація спеціальності мала свою родзинку: ветеринари робили огляд домашніх тварин, технологи провели дегустацію м’ясних страв, юристи запросили випускників минулих років, які розповіли про своє професійне становлення, фінансисти ознайомили з програмою «1С Бухгалтерія», комп’ютерщики – з розробкою програмного забезпечення.

Час минув швидко, у абітурієнтів залишилися добрі враження від навчального закладу, організації заходу, доброзичливості студентів і викладачів. Чекаємо на вас в своїй дружній та веселій родині, шановні абітурієнти!

За матеріалами: В.О.Тирон, в.о. заступника директора з навчальної роботи,

відповідальний секретар приймальної комісії