Викладачі кафедри економіки і бізнесу мають значний досвід реалізації програм з розвитку підприємницької інфраструктури та екосистеми освіти в регіоні. З метою співробітництва у сфері розвитку нових проєктів у сфері підприємництва 25 вересня 2023 р. ТДАТУ укладено Меморандум про співпрацю з ГО “Junior Achievement Ukraine”.
В межах участі у проєкті за програмою “Company” на найближчий рік заплановано розробку та втілення навчальних програм з підприємницької освіти, проведення спільних заходів, участь викладачів та студентства у майстер-класах тощо. Найближчим часом студенти усіх напрямів підготовки матимуть змогу долучитись до програм, що сприятимуть втіленню бізнес-ініціатив молоді у життя.
Розвиток підприємницьких компетенцій є важливим напрямом підвищення конкурентоспроможності випускників університету та відкриває широкі можливості для студентства реалізувати власні ідеї та задуми.

Автор: Анастасія КОНОВАЛЕНКО

photo_2023-09-26_13-49-40