На кафедрі економіки і бізнесу, 04 квітня 2024 року, відбувся захист звітів з виробничої практики. Захід організовано в режимі відеоконференції.

Згідно з навчальним планом і графіком навчального процесу на 2023-2024 навчальний рік проведено виробничу практику з дисципліни «Економіка та організація інноваційної діяльності» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» 4 курсу та 2-С курсу факультету економіки і бізнесу за ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зі спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Згідно з наказом по Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного (№ 52-С від 02 лютого 2024 р..) на практику були направлені 19 здобувачів на період 5 (п’яти) тижнів – з 4 березня 2024 року по 6 квітня 2024 року.

Виробнича практика проводилась на базі підприємств різних регіонів України, різних організаційно-правових форм господарювання та сфер діяльності, з якими складені відповідні двосторонні договори. Захист звітів приймала комісія по захисту звітів з виробничої практики у складі 3 викладачів кафедри.

Screenshot_1 Screenshot_3 Screenshot_6 Screenshot_8 Screenshot_10