28 лютого 2024 року на кафедрі економіка та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся online-захист кваліфікаційних робіт серед здобувачів вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» спеціальності 242 «Туризм».

Згідно освітньої програми 242 «Туризм» другого (магістерського) рівня вищої освіти, а також навчальним планом підготовки здобувачів передбачено виконання кваліфікаційної роботи, її публічний захист, що є фінальною складовою оволодіння програмними комптенентностями та є вимогою освітньо-професійної програми. У відповідності до Стандарту вищої освіти кваліфікаційна робота передбачає розв’язання складних задач або проблем дослідницького, інноваційного характеру у сфері туризму і рекреації.

Здобувачі вищої освіти ОПП «Туризм» протягом семестру працювали над дослідженнями, в межах обраних ними тем кваліфікаційних робіт. Керівниками кваліфікаційних робіт були декан факультету економіки та бізнесу, д.е.н., професор Ірина Колокольчикова,  к.е.н., доцент кафедри економіки і бізнесу Валентина Демко та д.е.н., професор кафедри економіки і бізнесу Тетяна Яворська. Головою комісії була професорка Черкаського національного університету імені Б.Хмельницького Станіслава Пасека, запрошеним членом комісії були д.е.н., професор кафедри економіки Денис Еременко.

Метою випускної кваліфікаційної роботи є розв’язання складного (спеціалізованого) завдання або практичної проблеми у певній сфері з обраної спеціальності (спеціалізації); сприяння здійснення пошуку сучасних наукових досліджень та/або інновацій в умовах комплексності і невизначеності, із застосуванням теорій та методів економічної науки та уміння їх самостійно застосовувати при вирішенні прикладних проблем; виявлення ступеня підготовки випускників до самостійної практичної діяльності.

Здобувачі вищої освіти запропонували свої результати дослідження в презентаційному матеріалі, визначивши своє бачення щодо покращення діяльності туристичної сфери .

Після кожного виступу всі учасника заходу активно долучалися до обговорення тієї чи іншої теми дослідження, члени комісії зазначали актуальність та ступінь розкриття теми здобувачем ВО надававши свої зауваження та рекомендації.

Всі здобувачі вищої освіти були заслухані та атестовані членами комісії згідно Положення про оцінювання знань здобувачів вищої освіти ТДАТУ, Положення про дистанційне навчання в ТДАТУ, Тимчасовий порядок проведення атестації здобувачів вищої освіти в дистанційному режимі у ТДАТУ.

Матеріали підготувала к.е.н, доцент Валентина Демко

зАХИСТ ДИПЛОМІВ1 зАХИСТ ДИПЛОМІВ3 зАХИСТ ДИПЛОМІВ4 зАХИСТ ДИПЛОМІВ6 зАХИСТ ДИПЛОМІВ8 зАХИСТ ДИПЛОМІВ11