В Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного розпочато роботу Всеукраїнської науково-технічної конференції серед здобувачів вищої освіти, магістрів, аспірантів, яка проводиться на всіх факультетах університету за підсумками наукових досліджень 2023.

Згідно з плану роботи конференції на факультеті Економіки та бізнесу 9 квітня проводиться конференція за підсумками наукових досліджень здобувачів вищої освіти по Секції 2. Економіка і бізнес, 10 квітня о 14-00 годині працює  Секції 4. Менеджмент та публічне адміністрування,  11 квітня о 14-00 годині працюють здобувачі вищої освіти по Секції 3. Фінанси, облік і оподаткування, 12 квітня о 14-00 працюють здобувачі вищої освіти по Секції 1. Маркетинг.

9 квітня проведено засідання наукової конференції по секції 2: Економіка і бізнес, на якому здобувачі вищої освіти разом з науковими керівниками продемонстрували результати досліджень, висловили свої наукові думки, надали пропозиції щодо покращення різних сфер діяльності, в межах своїх тем, мети та задач дослідження.

Згідно попередньої реєстрації на секцію 2. Економіка і бізнес зареєструвалися 31 учасник, які надіслали тези своїх досліджень. На пленарному засіданні було заслухано найкращі доповіді, а саме:

• доповідь здобувачки вищої освіти спеціальності 242 Туризм і рекреація, студентки 1сТЗ групи Помелової Ангеліни, з темою доповіді: Застосування інноваційних технологій в процесі відновлення туристичної сфери України. Науковий керівник: к.е.н, доцент Валентина Демко
  • доповідь здобувачки вищої освіти спеціальності 242 Туризм, студентки 41 ТР групи Сахно Катерини, з темою доповіді: Стан та динаміка туристичних потоків в’їзного туризму в Україну. Науковий керівник: д.е.н, професор Тетяна Іванівна Яворська.
  • доповідь здобувачки вищої освіти спеціальності 242 Туризм і рекреація, студентки 11 МБТЗ групи, магістрантки Юлії Володимирівни Паришкури, з темою доповіді: Анімація як вид професійної діяльності. Науковий керівник: к.е.н, доцент Валентина Демко

Кафедра економіки і бізнесу висловлює щиру вдячність всім учасникам заходу за участь і плідну роботу. Ваші доповіді, обговорення та ідеї не лише збагатили конференцію, але й зробили її дійсно важливим і цікавим заходом.

Всі виступи відобразили глибокі знання, професійну компетентність та бажання співпрацювати для досягнення спільних цілей.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів у науковій та професійній діяльності, натхнення для нових досягнень та безмежної енергії для подальших досліджень. Нехай ваші ідеї відкриють нові горизонти і сприятимуть розвитку економічної науки та практики.

Матеріали підготовила к.е.н., доцент кафедри економіки і бізнесу Валентина Демко.

конф1 photo_2024-04-11_13-37-33 конф 12 конф 11 коф 12