Здобувачі освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного 23-24.10.2023 р. взяли участь у навчальному заході «Табір підприємництва», що проводився у м. Києві.

«Табір підприємництва» – це унікальна можливість отримання знань з підприємницької діяльності, створення власного бізнесу за підтримки бізнес-менторів. Така співпраця між університетом та Громадською організацією «Джуніор Ачівмент Україна» відбувається в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю.

У Таборі працювала студентська команда під керівництвом куратора – д.е.н., професора, декана факультету економіки та бізнесу Ірини Колокольчикової, а також шість здобувачів: факультету економіки та бізнесу – Єва Давидович, Анастасія Шкіндер, Лілія Малоросіянова, Дар’я Корнева; механіко-технологічного факультету – Андрій Кашлаєв; факультету агротехнологій та екології – Григорій Форис.

Команда молодих підприємців ТДАТУ протягом двох днів набувала практичні навички та досвід підприємництва груповою роботою над аналізом бізнес ідей. В супроводі наставників проєкту та менторів наші ентузіасти підготували та представили презентацію власного бізнесу. За результатами конкурентної боротьби серед більш ніж 10 команд вони стали переможцями (1 місце). Журі високо оцінило командну роботу здобувачів ТДАТУ, нагородило дипломами та грошовою премією кожному у розмірі 1000грн на розвиток бізнесу.

Попереду ще багато роботи: реєстрація компанії, функціонування бізнесу протягом року, закриття компанії. Бажаємо учасникам проєкту плідної роботи, успіхів в реалізації бізнес – ідеї, бо розуміємо, що попереду вирішення багатьох питань у дорослому бізнес середовищі.