Конференція з питань розвитку молодіжного підприємництва в межах функціонування «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» 26 грудня зібрала у конференц-залі активних студентів, викладачів, соціально активних громадян та представників місцевої влади. Захід було присвячено підведенню підсумків роботи бізнес-інкубатору та здобуткам його учасників.

Присутніх на конференції вітали ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, керівник відділу розвитку підприємництва та захисту прав споживачів Мелітопольського виконкому Ірина Фурсова, директор Агенції розвитку Мелітополя Ілля Крахмалов, декан факультету економіки та бізнесу Сергій Карман. Керівник бізнес-інкубатору Анастасія Коноваленко розповіла присутнім, яка робота буда проведена за час його діяльності та яких успіхів досягли учасники проекту.

За результатами роботи інкубатору видано каталог проектів стартапів, який може стати у нагоді для потенційних інвесторів, які обиратимуть проекти для фінансування. Каталог містить резюме проектів, розроблених молоддю, що прагне започатковувати власну справу. Урочиста презентація каталогу відбулась під час конференції. Інкубанти презентували власні проекти та отримали у подарунок каталог, що містить опис розробленого ними проекту.

Нагадаємо, що бізнес-інкубатор ТДАТУ здійснює свою діяльність на базу університету за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва у Запорізької області та Мелітопольського виконавчого комітету. Метою діяльності бізнес-інкубатору є надання безкоштовної консультаційної підтримки соціально активним громадянам міста, які прагнуть започаткувати власну справу або розвивати вже існуючий бізнес.

За матеріалами: кафедра маркетингу