Ініціативність, здатність ставити цілі та досягати їх, вміння працювати у команді задля спільної мети та інші риси сучасної людини є важливими навичками, що сприяють особистому успіху та здобуткам у процесі розвитку нових видів діяльності, бізнес-ініціативам, створенню перспективних проєктів.

Сучасна університетська освіта покликана формувати набір необхідних компетенцій у молоді, що у подальшому зміцнить потенціал регіону та сприятиме інноваційному розвитку країни в цілому. З метою впровадження нових форматів та підходів у процесі формування підприємницьких компетентностей викладачі кафедри економіки і бізнесу ТДАТУ взяли участь у тренінгу «Особливості впровадження та викладання курсу з підприємництва», що було проведено в межах проєкту «Junior Achievement Ukraine», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Тренінг було організовано за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

В ході участі у тренінгу викладачі удосконалили професійні компетентності у сфері навчання молоді підприємництву, освоїли на практиці методики та практики викладання курсу з підприємництва, поглибили знання та навички використання інформаційних технологій з метою підвищення якості засвоєння здобувачами освіти навчальних матеріалів.

Викладачі кафедри економіки і бізнесу ТДАТУ опрацювали напрями створення сприятливого середовища для навчання молоді підприємництву та впровадження у навчальний процес найкращих практик та провідного міжнародного досвіду.