На форум запрошені молоді науковці – представники рад молодих вчених при органах місцевого самоврядування, закладах вищої освіти, закордонні партнери, наукові установ, представники бізнесу та громадських організацій та державних установ.

Мета форуму – обговорення викликів та можливостей впровадження/масштабування розвитку молодих вчених у взаємодії зі зацікавленими сторінками різних рівнів.

Основні завдання форуму – активізація співпраці молодих вчених, представників інститутів громадянського суспільства, органів державної влади, встановлення відносин з основними зацікавленими особами та іноземними партнерами, а також обмін досвідом у реалізації та просування розвитку молоді науковців, сприяння розвитку наукового потенціалу, зокрема, із залученням міжнародної підтримки, популяризації науково-науково-технічної діяльності молодих вчених.

Програма форуму включатиме дві основні панельні дискусії, зокрема:

1. Виклики та можливості впровадження та масштабування розробок молодих вчених в Україні.
2. Можливості міжнародної підтримки науково-технічної діяльності молодих вчених в контексті повоєнної відбудови.

Наголошуємо, що взяти участь у 4-му Всеукраїнському форумі рад молодих вчених можна не тільки як учасник, а й як спікер. Для цього в відповідному розділі форми вкажіть назву звіту. У разі вибору вам буде повідомлено електронною поштою не пізніше 05.10.2023.

📆 Дата: 19.10.2023.

📍Формат: онлайн (Zoom конференція).

✅Дедлайн реєстрації: 05.10.2023.

👉Форма реєстрації: https://forms.gle/Uu2jonhS5n3Wv1tv9

Контакти координаторів:

Богдан Здольник, +380508470311;

Iryna Oplachko, +380687710561.