Ми продовжимо надавати першокурсникам корисну інформацію щодо навчання у ТДАТУ. Сьогодні в рубриці “Навігатор першокурсника” інформація про рівні та ступені вищої освіти у ТДАТУ.

У Тарійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного можна отримати освіту за рівнями:

• бакалаврський
  • магістерський рівень;
  • освітньо-науковий рівень.

Ці рівні здобуваються поступово, один за одним.

За кожним рівнем освіти присуджується відповідний ступінь та видається диплом:

• бакалавра;
  • магістра;
  • доктора філософії.

Перший рівень освіти – бакалаврський. Навчання завершується присудженням ступеня бакалавра.

Потім ти зможеш одразу вступити до магістратури або влаштуватись на роботу.

Другий (магістерський) рівень та диплом магістра отримують  після закінчення навчання.

Освітньо-науковий рівень здобувають ті, хто планує займатись наукою та бути викладачем у закладах вищої освіти.

Після завершення навчання ти отримаєш диплом – документ, який підтверджує твій фах.

Невід’ємною частиною диплома є додаток, що містить розгорнуту інформацію про освітні компоненти, які ти вивчив, кількість кредитів та оцінки.

Студентам, які відраховуються з університету до завершення навчання, видається академічна довідка.