На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України оновлено Перелік наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.

Зміни до Переліку внесені на підставі рішення Атестаційної колегії МОН, яке відбулось 23 серпня 2023 року. Рекомендовано присвоїти дев’яти та внести зміни відносно десяти друкованих періодичних видань категорії «Б» (наказ МОН від 23.08.2023 № 1035).

Актуальний перелік наразі містить 134 друкованих та 8 електронних видань категорії «А», а також відповідно 1351 та 105 категорії «Б». Рішення щодо оновлення Переліку прийняте відповідно до Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, затвердженого наказом МОН України від 15 січня 2018 року № 32, зареєстрованого в Мін’юсті України 6 лютого 2018 року за № 148/21600.

Наукові фахові видання Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного як і раніше входять до Переліку … з категорією “Б”:

Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (економічні науки);

Праці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

Науковий вісник Таврійського державного агротехнологічного університету.

Детальніше: https://bit.ly/3Oc9zIz, https://is.gd/eBBPLO, https://is.gd/9jzdnd