Днями, в холі одного із закладів Запоріжжя, свої картини презентував ветеран Війни Андрій Овчаренко. На початку повномасштабного вторгнення рф на територію України він один з перших пішов на фронт. Андрій – колишній боєць тероборони, служив там, доки цей підрозділ не розформували. Вже тоді він почав писати картини.

В творчому доробку автора понад 70 картин, написаних акриловими фарбами. Основна тематика робіт: тварини, краєвиди та квіти. Автор каже, що пише картини із натхненням, це допомагає йому хоч на мить відволіктися від війни.

На відкриття виставки завітали представники місцевого самоврядування Запоріжжя, військові ЗСУ, студентська молодь, науковці ЗВО, серед них і співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, які зробили свій внесок на допомогу ЗСУ.

Андрій Овчаренко продає роботи, аби назбирати 100 тисяч гривень на тепловізор для однієї з бригад ЗСУ. Щоб задонатити, можна було придбати одну із картин автора. Також можна купити і інші сувеніри: за 150 гривень – магніт із зображенням картини, за 250 – чашку, а за 400 – настільний календар.