В межах роботи «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» з метою обговорення актуальних проблем розвитку бізнесу 12 грудня 2017 р. було проведено Регіональну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми розвитку малого та середнього підприємництва».

Учасники конференції отримали привітання від ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева та міського голови Сергія Мінько. Відкрили конференцію перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Рудакова, генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва у Запорізькій області»Володимир Степаненко, декан факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Сергій Карман, декан економічного факультетуЗапорізькогонаціональногоуніверситету Алла Череп, координатора проекту «Бізнес-інкубатор ТДАТУ» Анастасія Коноваленко.

У другій частині конференції відбувся круглий стіл за участю експертів та підприємців.

Учасники конференції обговорили аспекти міжнародної підтримки розвитку бізнесу в аграрній сфері, питання сертифікації продукції при виході на зовнішні ринки, можливості започаткування власної справи в умовах обмеженості ресурсів. Учасники бізнес-інкубатору отримали не тільки рекомендації, а й конкретні пропозиції щодо здійснення перших кроків на шляху до своєї мрії. Опубліковані матеріали конференції містять цінні поради фахівців, науковців, практиків, які стануть у нагоді при розробці концепції власного бізнесу.

З метою методичної підтримки для учасників проекту видано навчальний посібник «Від ідеї до власної справи», який містить алгоритм створення бізнес-плану та розкриває усі аспекти, які слід взяти до уваги, починаючи втілення ідей у реальний бізнес.

«Бізнес-інкубатор ТДАТУ» функціонує лише пару місяців, однак його діяльність свідчить про доцільність проведення такої роботи та необхідність посилення її у майбутньому.

Фактично «Бізнес-інкубатор ТДАТУ» стає платформою перетину інтересів усіх зацікавлених сторін у розвитку регіону: представників влади, бізнесу, науковців та освітян. До того ж найбільшою цінністю є те, що до проекту залучена активна й ініціативна молодь, яка у майбутньому стане соціально активними учасниками життя громади.Отримуючи підтримку від громади сьогодні, молодь стане надійною опорою для цієї громади у майбутньому.