Інтрига зберігалась на протязі усього часу ведення переговорів. Міська влада на чолі з мером Владиславом Сєдіком та представником відділу містобудування та архітектури Анастасією Шило повинні були обрати компанію для  будівництва житлового комплексу. На ділові переговори приїхали представники міжнародних будівельних компаній ДІМ та Perfect Group. Були представлені проекти будівництва житлових будівель де вказувались розміри, ціни, зовнішні та внутрішні вигляди житлових будівель. Було приємно дивитись, як наші студенти ведуть дебати, змагаються за тендер забудови. Ми побачили своїх студентів з іншого боку, як керівників, як справжніх менеджерів своєї справи. Я приємно спостерігаю, що  у них була можливість спробувати себе на таких високих посадах. Щоб у майбутньому життєвий професійний шлях починався тільки з таких високих стартів.

Вірю в те, і бачу результати роботи проведеної на протязі семестру. Після огляду проектів, смачної, ароматної  феліжанки кави, мерія прийняла рішення та обрала компанію, яка на їхній погляд, зможе зробити жителів міста щасливих, коли отримають ключі від свого дому.

Беручи до уваги, той факт, що у діловій грі приймали участь студенти 2 курсу, а вони ще тільки починають набиратись досвіду та орієнтуватись в справах менеджменту.

Бажаю успіху дорогі мої менеджери! Ваше майбутнє у ваших руках.  У вас усе вийде і перші проведені ділові переговори це тільки початок вашої кар’єри……