Кожного року 15 лютого свій день народження святкує факультет економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Усі ці роки були сповнені знаменними подіями для всіх, чиє життя пов’язане з факультетом, де перетнулися життєві шляхи чудових людей, розкрилися яскраві педагогічні таланти, народилися новаторські педагогічні ідеї!

З нагоди Дня народження на факультеті відбувся святковий захід, на якому були присутні ректор університету доктор технічних наук, професор, академік Національної академії наук вищої освіти України Сергія КЮРЧЕВА, викладачі та здобувачі вищої освіти факультету економіки та бізнесу.

Сергій Володимирович у своєму привітанні подякував колективу факультету за те, що, не дивлячись на складні умови роботи, факультет працює як єдиний організм на благо рідного університету. Сергій Володимирович також зазначив, що головною гордістю факультету є здобувачі вищої освіти, серед яких є відмінники навчання, науковці, громадські активісти, володарі іменних стипендій різних рівнів і напрямків.

Ректор відмітив також, що за більш ніж тридцять років факультет випустив цілу плеяду кваліфікованих фахівців, які досягли великих успіхів у професійній діяльності. Серед них: керівники сільськогосподарських підприємств, приватних підприємницьких структур, державних установ; начальники відділень комерційних банків, страхових компаній, аудиторських фірм. Колишні студенти-відмінники навчання та активісти факультету працюють у вищих навчальних закладах України на посадах доцентів, професорів кафедр та деканів факультетів економічного напрямку, активно займаються науковою діяльністю. Сьогоднішній професорсько-викладацький склад факультету майже на 90% складається з його випускників.

Факультет пишається тим, що дав дорогу в життя меру міста Мелітополя, голові військової адміністрації Запорізької області Івану ФЕДОРОВУ!

Сергій Володимирович передав особисті найщиріші вітання колективу факультету від Іван Сергійовича.

Зі словами привітання до учасників заходу звернулись декан факультету економіки та бізнесу д.е.н., професор Ірина КОЛОКОЛЬЧИКОВА та заступники декана факультету к.е.н., доцент Наталія ГОЛУБ та старший викладач Олена ВАСИЛЬЧЕНКО, які побажали професорсько-викладацькому складу факультету, а також усім студентам та випускникам нових яскравих відкриттів та звершень, успішного досягнення поставлених цілей та впевненості у собі та власних силах!

До привітань далі долучились кафедри факультету. Завідувачі кафедр пригадували яскраві моменти з життя факультету та бажали присутнім витримки, віри у власні сили та подальшого саморозвитку. Підкріплювались слова завідувачів привітаннями колективів кафедр.

Далі «кермо правління» взяли студенти.

Голова студентської ради факультету економіки та бізнесу здобувачка ступеня вищої освіти «Магістр» Тетяна БУЛГАКОВА приєдналась до усіх привітань, подякувала ректорату та деканату за постійну підтримку студентства, викладачам – за кваліфіковані й цікаві заняття, здобувачам – за прагнення стати висококласними фахівцями своєї справи.

Свої відеопривітання надіслали на адресу факультету здобувачі різних курсів, в яких лунали теплі слова на честь Дня народження.

Своєрідним іспитом для присутніх стала невеличка вікторина по історії факультету. Викладачі чудово з нею впорались, а студенти отримали важливу інформацію про основні моменти життя рідного факультету.

Але який ж День народження без подарунків!. Їх отримали усі бажаючі, які відкривали онлайн таємні скриньки!

Наприкінці заходу свої вітання висловили усі бажаючі. Вітання і побажання також звучали у Чаті ZOOM-конференції.

Закінчилось свято побажаннями ректора факультету Сергія КЮРЧЕВА та декана факультету Ірини КОЛОКОЛЬЧИКОВОЇ здоров’я усім присутнім, родинного тепла та Перемоги!

Вітаємо факультет економіки та бізнесу із Днем народження! Бажаємо йому нових звершень та процвітання!

1.2.

Деканат та студентська рада факультету економіки та бізнесу