Обов’язковою умовою розвитку творчого потенціалу майбутнього спеціаліста є участь в науково-дослідній діяльності, а включення студентів у систему наукової підготовки фахівців продиктована викликами ринкової економіки й вимогами до випускників закладів освіти.
10 квітня у рамках XІ Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти відбулось секційне засідання здобувачів кафедри менеджменту та публічного адміністрування (секція 4 «Менеджмент та публічне адміністрування»). Учасниками представлено доповіді, які торкались питань управління глобальної ділової спільноти, забезпечення сталого розвитку, формування новітніх методів розробки маркетингової стратегії підприємства, управління персоналом в сучасному умовах, енергоменеджменту в Україні під час війни тощо.
Слід відзначити, що серед доповідачів були студенти різних факультетів ТДАТУ, що вказує на їх зацікавленість у дослідженні питань менеджменту та публічного адміністрування.

photo_2024-04-11_11-18-04

photo_2024-04-11_11-18-07