8 Березня – Всесвітній день жінок! У цей День визначаються досягнення жінок у політичній, економічній і соціальній сферах. Святкується минуле, сьогодення та майбутнє!

На факультеті економіки та бізнесу жінки є більшістю колективу, як серед викладачів? так і серед здобувачів, що і робить нас стійкими та незламними. Керівництво ТДАТУ, Сергій Володимирович Кюрчев, ректорат, деканат та студентська рада передає щирі вітання зі святом!

Вітаємо усіх жінок!  Нехай чоловіки приділяють вам усю свою увагу, а жінки  наповнюють цей світ ніжністю, добротою, щирістю та любов’ю!

Ми вдячні вам за вашу працю, витримку, жіночність, теплоту та  щирість.  Бажаємо міцного здоров’я, любові та жіночого щастя! І обов’язково зустрінемось у Мелітополі!

105936-1_large

f2da768704f2858a6d5ad70722b24945