Весна – чудова пора року! Це час, коли природа просинається від зимового сну, коли виникає нове життя, а минуле сяє новими барвами! Це час, коли ще з мерзлої землі пробиваються квіти! Це час, коли виникають нові ідеї та будуються нові плани, не дивлячись на складне сьогодення!

Символічним є визнання роботи тих, хто рухає вперед колесо життя країни – нашої молоді – саме на початку весни!

Згідно із розпорядженням Мелітопольського міського голови найкращим здобувачам Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного призначено стипендію Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста.

Серед володарів іменної стипендії – здобувачка ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності 051 «Економіка» Влада ШМАЛІЙ.

Влада – відмінниця навчання вже четвертий рік поспіль! Вона систематично працює над підвищенням свого професійного та інтелектуального рівня, бере участь у студентських конференціях, відкритих лекціях та тренінгах за своєю спеціальністю.

Водночас дівчина веде активну громадську діяльність. Займає посаду заступника голови студентської ради університету. Вона є студентським мовним омбудсменом ТДАТУ. Має подяки за відмінні успіхи у навчанні, за вагомий внесок у діяльність студентської ради ТДАТУ та розвиток молодіжної політики міста Мелітополя.

Влада завжди дотримується активної громадської позиції щодо ідеалів та цінностей нашої країни. Вміє висловити свої погляди, вислухати думки інших, підтримати справедливе рішення чи протестувати проти помилкового та несправедливого. Разом зі своєю командою неодноразово брала участь у волонтерських акціях, міських та обласних заходах, присвячених історії нашої держави.

Завжди відстоює інтереси здобувачів вищої освіти та особистим прикладом впроваджує в життя студентів патріотичні думки та вчинки щодо активного життя в суспільстві, яке спрямовано на справедливість, чесність, повагу до пересічних громадян та майбутнє України в складі Європи.

«Ми – молоді люди – повинні відстоювати свою землю, свої інтереси, своє майбутнє!», – каже Влада.

Щиро вітаємо  Владу ШМАЛІЙ з отриманням стипендії Мелітопольського міського голови!

Дякуємо Владі за її активність, допомогу, відкритість та щирість!

Бажаємо подальшого саморозвитку! Бажаємо впевнено йти вперед до своєї мрії!  Бажаємо, щоб всі вершини у житті підкорювались, а поруч завжди були вірні друзі!

IMG_20240307_125926_889

IMG_20240307_125931_688