Здобувачка ступеня вищої освіти «Бакалавр» за ОПП «Економіка» зі спеціальності 051 «Економіка» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Катерина КУЦАЄВА пройшла довготривале навчання в рамках проєкту «Школа мікробізнесу та креативних технологій», реалізований ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Це онлайн-школа мікробізнесу та креативних технологій! Вона розрахована на тих, хто хоче заробляти на своїй справі (вишивання, плетіння, шиття..). Навчання в школі була спрямована саме на такі види бізнесу. Слухачам відправлялись набори для виконання практичного завдання – спроби створити щось своє з того, що запропонували організатори (нитки, різні шматочки тканин, набір для глини…)
У заході взяли участь біля ста жінок. На кожній лекції були цікаві спікери, які розповідали свої шляхи та лайфаки зі своєї сфери!
«Я була рада, що отримала таку можливість взяти участь у цій онлайн-школі! Навчання було нескладне та дуже цікаве, тому що маючи свій бренд нижньої жіночої білизни MG, мені були корисні деякі поради! Кожна учасниця мала можливість спитати спікера про свою справу та організувати особисту консультацію!» – поділилась своїми враженнями Катерина.
Дякуємо нашим здобувачам, які постійно саморозвиваються, відкривають та успішно ведуть власну справу! І саме головне – це на заважає їм відмінно навчатися та успішно опановувати свою власну спеціальність!

photo_2024-04-01_15-28-44

Кафедра економіки і підприємництва