Початок березня 2023 року став стартом профорієнтаційних зустрічей представників  факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з випускниками відокремлених структурних підрозділів університету.

За період з 3.03.2023 року по 22.03.2023 року на платформі  ZOOM та  Google Classroom було організовано та проведено зустрічі з керівництвом, викладачами та здобувачами освіти Ногайського, Оріхівського, Мелітопольського, Василівського, Бердянського, Новокаховського  фахових коледжів ТДАТУ. З випускниками Оріхівського фахового коледжу була можливість зустрітись офлайн.

У зустрічах взяли участь: в.о. декана факультету економіки та бізнесу, д.е.н., доцент Ірина КОЛОКОЛЬЧИКОВА, відповідальний секретар приймальної комісії університету, к.е.н., доцент Сергій КОСТОРНОЙ, а також завідувачі кафедр факультету та гаранти освітніх програм.

Під час заходу було представлено спеціальності: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Туризм».

Значну увагу було приділено Правилам прийому 2023 року, їх особливостям, можливостям вступу абітурієнтів з окупованих територій; навчанню за державним замовленням та контрактом.

У всіх присутніх була нагода задати питання та отримати вичерпні відповіді як від гарантів ОП, так й від керівництва факультету щодо організації освітнього процесу, дуальної форми навчання тощо.

Випускники коледжів, що взяли участь у заходах, отримали вичерпну інформацію щодо компетентностей майбутніх фахівців відповідної спеціальності та організації вступної компанії 2023 року.

Дякуємо керівництву відокремлених структурних підрозділів ТДАТУ за співпрацю та високу організацію зустрічей!

Чекаємо усіх випускників коледжів для продовження навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного!

photo_2023-04-27_00-37-39

photo_2023-04-27_00-37-34

photo_2023-04-27_00-37-43

В.о. декана факультету економіки та бізнесу