За весь час існування факультету було випущено величезну кількість здібних та висококваліфікованих студентів, які надалі починали свій власний шлях впевненими кроками, маючи чудову базу знань та теплі спогади про навчання й факультет, пронесені крізь роки у своєму серці.
З кожним роком усі викладачі та співробітники факультету все більше розвиваються та самовдосконалюються для того, щоб вирощувати нове покоління спеціалістів у своїй галузі, які, навіть випустившись, будуть розвивати та звеличувати славу та гордість рідного факультету.
Всі ми, студенти та викладачі, прагнемо успіху та звершень, щодня прикладаємо масу зусиль, намагаємося встигнути поєднати всі свої справи та обов’язки, скоригувати правильно час та знайти стимул рухатися вперед, щоб досягти нових вершин та досягнень, які відображатимуть нас як особистість, що досягла певного становища в суспільстві та місця в цьому світі. Наш факультет допомагає всім знайти власний шлях і те місце, на якому вони почуватимуться гармонійно і вільно, вливаючись у круговерть цього світу і стаючи гвинтиком величезного механізму під назвою «Життя».
Боротьба заради руху вперед і розвитку – ось чим можна схарактеризувати сьогоднішній день, який знаменує початок переходу від одного до іншого. Це показує, що факультет завжди прагне розвитку, чогось нового, бореться зі старими стереотипами та висуває нові ідеї, прагне знайти більше нових методів навчання студентів, спрямованих на їхній розвиток. Боротьба – це життя, можливість розвиватися і самовдосконалюватися, а не просто існувати будучи особистістю без будь-яких прагнень. Саме це і виховує факультет у всіх своїх співробітниках та студентах, навчаючи їх бути лідерами свого власного життя та ніколи не здаватися на шляху перешкод!
У такий чудовий день хочемо побажати нашому факультету нескінченних успіхів, престижу, реалізації своїх цілей та довгих років процвітання.
Бажаємо, щоб факультет випустив ще багато талановитих та чудових фахівців, які будуть розвивати не тільки наш факультет та університет, а також звеличать славу та престиж нашої країни!
Бравих ідей, великих досягнень та постійного прагнення до успіху!
Ми пишаємося кожним, хто є частиною нашого факультету і безпосередньо відноситься до сьогоднішнього свята, та бажаємо їм удачі, успіхів, великих прагнень та реалізації цілей, більше можливостей, міцного здоров’я та завжди відмінного настрою!
З Днем Народження ФЕБ! Із твоїм днем, наш рідний факультете!

photo_2024-02-15_21-32-51

photo_2024-02-15_21-31-08

Студентська рада факультету економіки і бізнесу