15 вересня 2023 року  в онлайн режимі за використання платформи Zoom відбулося засідання Вченої ради факультету економіки та бізнесу. Учасники зібрання обговорили низку ключових та важливих питань. Голова  Вченої ради факультету Ірина Колокольчикова ознайомила присутніх з порядком денним засідання Вченої ради.

Відповідно до порядку денного було затверджено:  склад та план роботи вченої ради факультету економіки та бізнесу на 2023-2024 н.р.; план роботи кафедр, деканату, факультету на 2023-2024 н.р.; склад профорієнтаційної групи та план профорієнтаційної роботи  факультету економіки та бізнесу на 2023-2024 н.р.; план виховної роботи та план студентського самоврядування факультету економіки та бізнесу на 2023-2024 н.р.; план наукової роботи та плану  професійної активності НПП університету щодо публікацій у НМБ Scopus;  план – графік проведення акредитаційних справ. Відповідні рішення були прийняті одноголосно.