Конференція 03.04.2023

У рамках підтримки державних стратегій України з інформаційної та національної безпеки, національно-патріотичного виховання молоді, здобувачі факультету економіки та бізнесу відвідали Козацьку міжнародну воєнно-історичну конференцію за темою «Масові знищення українців на Кубані більшовицькою владою Росії – акт геноциду проти народу», яка відбулася в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці 3 квітня 2023 року. Міжнародний захід зібрав біля 150 учасників в офлайн та онлайн форматі, з яких були представники патріотичних кіл українських наукових, навчальних, волонтерських, журналістських, письменницьких, ветеранських та козацьких організацій.

Спираючись на досвід декількох поколінь істориків та дослідників України, США, Канади, Великої Британії, країн ЄС на конференції було розкрито багато історичних аспектів масових вбивств, катувань, репресій, заслань до Сибіру та Соловків, пограбувань у вигляді так званих  «розказачення» та «розкулачення» українців на Кубані в період більшовицького перевороту та Радянської влади в 1917-1935 роках. Здобувачі з цікавістю сприймали інформацію щодо принципової боротьби з навмисною фальсифікацією вітчизняної історії, брали активну участь в обговоренні акту геноциду проти українців, славних нащадків Запорізької Січі з вини влади більшовицької Росії, сталінського тоталітарного режиму.

Здобувачі разом з усіма учасниками підтримали проєкт рішення міжнародного заходу щодо відновлення історичної справедливості, боротьбу за політичне покарання та суворе засудження тоталітаризму всіх форм, реабілітацію незаконно знищених українців важливою частиною громадської діяльності сучасного українського козацтва.

Даний захід, в аспекті формування патріотичної свідомості здобувачів, був дуже цікавим та корисним. Він дав можливість студентській молоді ТДАТУ стати частиною спільноти, яка відкрита для обміну досвідом і має натхнення відновлювати історичну справедливість та змінювати українське життя на краще!

2_5289604880493719693

IMG-0ed3fedf47d1dc83a01254b26b95b024-V

IMG-0707b8c0d3250b87bb4193f79cf8e186-V

заступник декана ФЕБ з навчальної роботи