Сьогодні, на святкуванні Дня народження факультету економіки та бізнесу, студенти-Маркетологи привітали любий факультет з 31-річчям.

Студенти презентували привітальну презентацію, в якій продемонстрували, що факультет економіки та бізнесу – це велика родина чотирьох кафедр. Зазначили, що саме ФЕБ є місцем, де народжуються майбутні лідери бізнесу, економіки, маркетингу, управління, фінансової сфери, обліку і аудиту, а також туризму.

З Днем народження ФЕБ! Нехай твоє світле минуле буде початком великого майбутнього!!!