Сьогодні, на кураторській годині маркетологів, за результатами роботи Секції 1 – Маркетинг ХІ Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ було вручено здобувачам освіти Сертифікати.

Нагадуємо, що в роботі Секції 1 Конференції взяли участь 24 здобувача освіти, з яких 88% – це маркетологи ТДАТУ.

За рішенням комісії Секції 1 Конференції по результатах виступів здобувачів освіти, було нагороджено 4 маркетолога за наступними номінаціями:

Номінація: НАЙКРАЩИЙ ОРАТОР за видатні навички публічного виступу та залучення аудиторії ДАВИДОВИЧ ЄВА, 11с(ФМБ)МК
Номінація: НАЙКРАЩА ДОПОВІДЬ за найбільш цікаву та інформативну презентацію ГУРЄЄВА АНАСТАСІЯ, 21МК
Номінація: НАЙКРАЩИЙ НАУКОВИЙ ПІДХІД за глибокий аналіз та методологічну строгість КУЦИЙ ВАДИМ, 21МК
Номінація: НАЙОРИГІНАЛЬНІША ТЕМА за вибір унікальної та малодослідженої теми СУШКО МАРИНА, 11МК

Усі, хто підготував тези доповіді до Матеріалів ХІ Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ, отримали сертифікати учасників конференції, вітання та слова подяки від в.о. завідувача кафедри маркетингу Наталі КУКІНОЇ: «Вітаю вас з успішними результатами на Конференції! Ваша активна участь і високий рівень підготовки додали цінності кожній науковій тезі, кожній доповіді. Ви проявили не тільки свою експертність у маркетингу, а й здатність працювати в команді, обмінюватися думками та спільно досягати цілей. Ваші доповіді були стимулюючими та інноваційними. Щиро дякую вам за ваші ідеї, вашу енергію та відданість маркетингу! Нехай ваша наукова праця продовжує надихати та приносити нові досягнення.»

Кафедра маркетингу пишається своїми здобувачами-маркетологами, які стали основою авторського колективу матеріалів конференції Секції 1 та підготували цікаві, актуальні, інтерактивні наукові доповіді.

Бажаємо усім учасникам конференції невичерпного натхнення і успіху у подальших наукових дослідженнях. Нехай кожен крок у вашому науковому пошуку відкриває нові перспективи та розширює горизонти знання.