21-го березня відбувся перший урок з надання першої долікарської медичної допомоги.

Студенти нашого механіко-технологічного факультету із задоволенням відвідали це зайняття та залишилися під гарними враженнями і отримали корисні знання.

Під час уроку учням встигли розповісти як діяти у випадку інсульту, інфаркту, перелому, кровотечі, приступу епілепсії, або якщо людина втратила свідомість, та як перев’язували джгути.

Крім теоретичних знань, вони мали змогу застосувати їх на практиці під чітким керівництвом викладачів.

Студенти, які переймали досвід від професіоналів своєї справи, засвоїли ці знання, та у випадку, коли людині буде загрожувати небезпека, з впевненістю нададуть першу медичну допомогу не розгубившись.