1 травня 2024 р. в Інституті механіки та автоматики  агропромислового виробництва НААН України відбулася конференція «БПЛА В АГРОПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ». В конференції взяв участь декан механіко-технологічного факультету д.т.н., професор Володимир КУВАЧОВ з темою доповіді: «Методика експлуатаційно-технологічної оцінки роботи літальних апаратів у сільському господарстві». У своєї доповіді Володимир КУВАЧОВ наголосив, що відсутність типових норм та стандартів для БПЛА в сільському господарстві унеможливлює раціональне та безпечне використання цієї техніки, а також для розробки відповідних рекомендацій, норм та стандартів необхідно мати чіткий план та програму, що має включати наступні кроки.

1. Аналіз сучасних практик використання БПЛА.
  2. Вивчення міжнародного досвіду.
  3. Консультація з експертами.
  4. Розроблення рекомендацій, типових норм, стандартів.

Багатий досвід науковців механіко-технологічного факультету ТДАТУ в розробленні стандартів та рекомендацій з використання техніки у сільському господарстві може бути корисним та цінним в реалізації поставлених завдань!

нов1

нов2