6 березня ТДАТУ прийняв участь у круглому столі, організованому Запорізькою торгово-промисловою палатою, в рамках проєкту ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро, малих та середніх підприємств України», спрямованого на розвиток сучасної інфраструктури підтримки МСБ. Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на зустрічі був присутній декан механіко-технологічного факультету Володимир КУВАЧОВ.

На заході обговорювалися питання регулювання системи підтримки МСП, розвиток промислових екосистем та інфраструктури (включно з індустріальними парками), стимулювання інновацій, питання кадрів / програм перенавчання та підвищення кваліфікації персоналу та інше.

Потенціал науковців механіко-технологічного факультету та університету дозволяє ТДАТУ долучитися до реалізації проєкту ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро, малих та середніх підприємств України».

Висловлюємо подяку Запорізькій торгово-промисловій палаті за запрошення для участі у круглому столі та організацію цього заходу.

З повагою, декан факультету Володимир КУВАЧОВ