Нарешті настала довгоочікувана мить для кожного студента – вручення диплома магістра. Здається ще зовсім недавно ви прийшли в стіни Таврійського державного агротехнологічного університету зовсім юними та подекуди наляканими, бо не знали що робити, та куди йти. В минулому залишились лекції, семінари, іспити, безсонні ночі підготовок та написання курсових і дипломних робіт. А сьогодні ви вже випускники – магістри.

11 березня 2020 року відбулося урочисте вручення дипомів магістрів студентам механіко-технологічного факультету. Путівку в доросле життя отримали 147 випускників спеціальностей: «Агроіженерія» та «Галузеве машинобудування». З привітальним словом до випускників звернувся ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, який відзначив, що інженерні спеціальності, які одержали випускники в нашому закладі вищої освіти є дуже затребуваними на ринку праці, та побажав всім магістрам знайти себе в житті, використовуючи отримані знання.

Шквал емоцій визвали привітальні слова декана механіко-технологічного факультету Сергія Кюрчева, який наголосив, що двері рідного університету та деканату завжди відкриті для кожного з випускників.

Голова студентської ради Ліля Пінжаєва приєдналася до привітань і відзначила випускників, які відмінно навчалися та мали активну життєву позицію почесними грамотами та подарунками.

Від імені всіх випускників зі словами вдячності звернувся Андрій Варваров, який досить емоційно запропонував таким же складом зустрітись через 10 років.

Шановні наші випускники, ми щиро вітаємо вас із закінченням навчання та початком дорослого життя. Бажаємо вам міцного здоров`я, творчої наснаги, кар’єрного зростання задля процвітання нашої держави України!

Інформаційний супровід: Віталій Мовчан, заступник декана з навчальної роботи,

Надія Паляничка, заступник декана з ОВР