06 лютого відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості освіти, на якому було підтримано рішення про успішне проходження Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного акредитації за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» та надання сертифікату про акредитацію від 27.02.2024р. № 7154.

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «Прикладна механіка», ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки – це спеціальність «Прикладна механіка».

Щиро вітаємо гаранта освітньої програми, науково-педагогічних працівників, адміністрацію, структурні підрозділи університету, студентську спільноту з успішним проходженням акредитації та дякуємо за командну роботу, згуртованість та професіоналізм!