Спорт – це основа життя. Він допомагає людям не тільки стати сильнішими та фізично розвиватися, але й стати більш організованими та дисциплінованими у своїй щоденній діяльності.

В цьому році Кубок Декана з футзалу проводився п’ятий рік поспіль. Студентська рада механіко-технологічного факультету за традиційної підтримки декана д.т.н., професора Кюрчева С.В. була організатором цього турніру. На початку змагання до гравців з привітальним словом звернувся Сергій Володимирович, він наголосив, що це лише гра, а головне – це студентська дружба, толерантність та підтримка кожного з гравців.

27 лютого 2020 року в спортивному залі кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулися змагання з футзалу за Кубок Декана. Цього року за перемогу змагалося п’ять команд. Турнір проходив за коловою системою, всього у підсумку було зіграно 10 матчів.

Ігри були видовищними, всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. Хлопці показали відмінну майстерність, фізичну підготовку та волю до перемоги. Кожна команда мала свою групу підтримки, яка скандувала кожен раз, коли хлопці забивали гол.

За результатами напружених змагань, третє місце посіла команда «Команда», друге – «Автомобіліст», а перемогу здобула команда «Спартак», яка складалась виключно зі студентів 11 АІ групи.

Щиро вітаємо хлопців з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог, як в спорті, так і в навчанні.

Заступник декана з ОВР Надія Паляничка