18 грудня 2023 року на кафедрі економіки і бізнесу відбулась зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальності 051 «Економіка» за ОНП «Економіка» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти з гарантом та членами робочої групи освітньо-професійної програми «Економіка». На зустрічі також були присутні науково-педагогічний персонал кафедри та студентського самоврядування факультету.

Метою зустрічі стало обговорення результатів анкетування здобувачів вищої освіти з даної спеціальності за освітньо-професійною програмою «Економіка» щодо визначення: якості освітньо-професійної програми, освітнього процесу, якості викладання дисципліни, академічної доброчесності при навчанні за даною освітньо-професійною програмою. Здобувачі були ознайомлені із результатами моніторингу оцінювання якості освітньо-професійної програми «Економіка», якості освітнього процесу, якості викладання дисциплін та академічної доброчесності.

Screenshot_1

Screenshot_7