16 лютого 2024 року на кафедрі економіки і бізнесу відбулась зустріч здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 242 «Туризм» з гарантом освітньої програми Іриною Колокольчиковою, членами робочої групи, викладачами кафедри та представниками студентського самоврядування факультету.

Щорічні зустрічі з учасниками освітнього процесу дають змогу звернути увагу та удосконалити процес викладання освітніх компонент та їх складових на більш високому професійному рівні. Метою цієї зустрічі стало обговорення результатів анкетування за напрямами:

• якість освітнього процесу за ОПП «Туризм» другого (магістерського) рівня вищої освіти;
  • якість ОПП другого (магістерського) рівня вищої освіти;
  • якість викладання освітніх компонент за оцінкою викладачів програми;
  • академічна доброчесність;
  • рівень задоволеності отриманими освітніми послугами випускниками ОПП

Здобувачі були ознайомлені із результатами проведеного моніторингу, яка проводилось на онлайн зустрічі на основі презентаційного матеріалу. Належна увага була приділена питанням академічної доброчесності та якості викладання освітніх компонент.  В процесі зустрічі учасникам освітнього процесу було запропоновано проведення подальших обговорень та формування пропозицій щодо удосконалення якості освіти за освітньою програмою «Туризм» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

photo_2024-03-12_13-18-54

photo_2024-03-12_13-19-01