“IT for Uni: Bootcamp 2.0” – навчальний курс для керівників закладів вищої освіти з менеджменту та управління на прикладі ІТ-індустрії. Курс включає лекції та воркшопи від представників українських ІТ-компаній та міжнародних спікерів. “IT for Uni: Bootcamp” – це взаємодія ІТ-спільноти та освітян для покращення та впровадження змін в навчання та процеси управління у ЗВО.

Головна мета проєкту – фасилітувати покращення процесів управління навчання та якості надання освітніх послуг, а також підвищити рівень кваліфікації працівників освіти та посилити кадровий потенціал Україні.

З 15.04.2024 року розпочинає роботу навчальний курс, який буде включати наступні блоки тем:
• Сучасні інструменти побудови освітніх програм
• Управління людьми та ресурсами, робота команди
• Освітні продукти та проектний менеджмент
• Ефективна комунікація
• Лідерство та people skills ефективного менеджера
• ШІ в освітньому процесі
• Управління ЗВО як сучасним міжнародним бізнесом
• Тренди в освіті 2024-2025

Бажаємо цікавої та продуктивної роботи усім учасникам проєкту “IT for Uni: Bootcamp 2.0”!