В.о. завідувача кафедри пройшла курс семінарів для кандидатів у експерти з акредитації кваліфікаційних центрів та підсумкове оцінювання, яке складалося з двох етапів – виконання тестового та практичного завдання.

Метою проведення акредитаційної експертизи є встановлення відповідності заявника, його структурного або відокремленого підрозділу критеріям акредитації, що дозволяють визначити спроможність здійснювати оцінювання і визнання результатів навчання здобувачів, зокрема, здобутих шляхом неформальної чи інформальної освіти, присвоєння/підтвердження визначених професійних кваліфікацій, здійснювати визнання в Україні відповідних професійних кваліфікацій, здобутих в інших країнах.

Акредитаційна експертиза здійснюється на основі принципів компетентності, колегіальності, незалежності, неупередженості, відкритості, рівності заявників та поваги до них, забезпечення конфіденційності відомостей.

Вітаємо пані Наталю зі статусом експерта з акредитації кваліфікаційних центрів!