Сьогодні відбувся профорієнтаційний захід у Відокремленому структурному підрозділі «Оріхівський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного». Викладачі кафедри маркетингу зустрічалися з випускниками економічних спеціальностей коледжу – майбутніми абітурієнтами ТДАТУ.

Зустріч пройшла в режимі «питання-відповідь». Було обговорено умови вступу 2024, можливості та перспективи навчання в ТДАТУ.

Випускники коледжу поставили багато запитань щодо організації освітнього процесу, можливості навчатися на індивідуальному графіку навчання, умови отримання соціальної та академічної стипендії, особливості ОПП «Маркетинг».

Викладачі кафедри маркетингу активно спілкувалися з майбутніми абітурієнтами, обговорювали затребуваність спеціальності «Маркетинг» на ринку праці, визначали фокус освітньої програми, можливість міжнародної практики, розвиток наукової діяльності, а також активність студентського життя.

Бажаємо випускниками Оріхівського фахового коледжу високих балів НМТ та легкого вступу до ТДАТУ!