Механіко-технологічний факультет народився разом зі своїм навчальним закладом Мелітопольським інститутом механізації сільського господарства у далекому 1932 році, тому його історія невід’ємна від історії навчального закладу.

Зараз механіко-технологічний факультет є основною складовою частиною Таврійського державного агротехнологічного університету. Сьогодні він є одним з найбільших в Україні і налічує 5 спеціалізованих кафедр, на яких працюють близько 60 викладачів, у тому числі 11 докторів, професорів, понад 40 кандидатів наук, доцентів.

Кожного року святкування Дня народження відбувається по різному і в цьому році свято відбулося також в незвичній обстановці.

Не зважаючи на те, що свято співпало з першим ПМК – це не стало на заваді провести студентам МТФ святкування дня МЕХАНІКА.

Для святкування в холі ЦКіД поставили велику фотозону з логопипом МТФ, біля якій відбувалося фотосесії студентів.

Студентською радою був підготовлен святковий концерт з нагоди святкування дня механіка.

Перед студентами та викладами виступив декан факультету професор Кюрчев Сергій Володимирович, побажав факультету й студентам багато теплих і приємних слів. Під час святкування було проведено нагородження крації студентів за номінаціями: відмінник навчання; кращі науковці; суспільний діяч та кращі спортсмени.

Після закінчення концертної програми та нагородження усі бажаючі мали змогу прийняти участь у розіграші лотереї від спонсорів свята, а саме: піца «Челентано», супермаркет «Сільпо» та інші. Розіграш проводився у дуже запальній атмосфері, а отримані призи ще більше підняли настрій переможцям.

Студенти були вражені тим, що на факультеті МТФ свято пройшло зі смачними солодощами, що стало приємною несподіванкою для них.

Дуже приємно, що після такого свята, емоції були лише позитивні та радісні, а студенти щасливі та задоволені.

З днем народження рідний факультет!