13 листопада на сцені ЦкіД відбулася перша гра Ліги КВН «Кубок Таврії» – Осінній кубок. Участь у змаганні гумору  взяли п’ять команд – по одній від кожного факультету. Глядацька зала була переповнена. Бажаючих повболівати за улюблдені команди виявилося чимало.

Декіька днів тому відзначався Міжнародний день КВН. Саме такою була і перша тема конкукрсу “Візитка” – “Я люблю КВН”. Першими свою любов до Клубу веселих і кмітливих продемонстрували учасники команди енергетичного факультету «Енергія». Далі свої візитки  показали команди: «Всі свої» (факультет агротехнологій і екології), «Хороша команда» (факультет економіки і бізнесу), «Tipo4ki» (механіко-технологічний факультет), «Всюди буду» (факультет інженерії та комп’ютерних технологій).

Наступний конкурс – «Фото розминка». Студенти з гумором коментували  кожен знімок, що був представлений на екрані. Молодь мала можливість пофантазувати та проявити свої здібності до імпровізації.

Останній вирішальний конкурс «Музичний». Він був присвячений «Дню студента». Учасники команди «Всюди буду» продемонстрували авторську музичну версію “Зоряних воїнів”. “Добра команда” показала наскільки сильною може бути студентська любов. “Всі свої” на кілька хвилин перемістилися в майбутнє і продемонстрували глядачам, як виглядає випускний у магістрів.«Tipo4ki» показали. Як треба святкувати Дні факультетів, ну а учасники “Енергії” показали, що бачать у снах агрономи.

III місце було присуджено команді «Всюди буду», II місце – команді «Всім своїм». Переможцями гри стали нинішні володарі Кубка ректора – команда «Tipo4ki».

Церемонію нагородження провели помічник ректора ТДАТУ Ігор Гриценко і голова студради Кирило Гончаров. Диплом отримав кращий КВН-щік Осіннього кубку, учасник команди «Всі свої» Олексй Найдьонов.

КВН-щиків  ТДАТУ в цьому сезоні очікує ще три гри: Зимовий і Весняний кубки і головна гра на Кубок ректора.

Віталій Мовчан, заступник декана МТФ