14 листопада відбулись збори студентів Механіко-технологічного факультету. Вони були присвячені святкуваннію Міжнародного дня студента. З привітальним словом до учасників заходу звернувся декан факультету МТФ Сергій Кюрчев.

– У вас зараз відповідальний період в житті, коли ви стаєте дорослими. Вчіться самостійно приймати рішення, ваше навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Наш факультет пишається своїми студентами та їхніми досягненнями, – наголосив С.Кюрчев.

Далі відбулась церемонія нагородження кращих студентів в різних номінаціях. Перемогу здобули:

• переможець у номінації «Студент – лідер студентського самоврядування року» Кирило Гончаров 25МБАІ групи;
  • переможець у номінації «Студент – суспільний діяч року» Лілія Пінжаєва 32АІ групи;
  • переможець у номінації «Студент – артист року» Владислав Кривда 31АІ групи;
  • переможець у номінації «Студент – вчений року» Сергій Федоренко 16МБАІ;
  • переможець у номінації «Студент – спортсмен року» Олександр Царан 15МБАІ;
  • переможець у номінації «Студент – волонтер року» Лілія Кисєльова 32АІ групи;
  • переможець у номінації «Студент – патріот року» Ялова Анастасія 22АІ групи;
  • переможець у номінації «Студент – староста року» Віталій Бурдін 21САІ групи;
  • переможець у номінації «Студент – журналіст року» Аміна Халілова 22АІ групи.

Керівництво факультету бажає  всім студентам  наснаги до знань та оптимізму!

В‘ячеслав Мітін, заступник декана МТФ