Студенти 3-го курсу та магістри 1 року навчання МТФ зустрілися з представниками зарубіжної кампанії “Polskie Jagody” («Польські ягоди»). Учасники зустрічі обговорили можливості проходження літньої практики на підприємствах компанії. Її представники Йосип Гусак і Тарас Штур показали студентам умови проходження практики за допомогою презентації.

Майбутні фахівці мають можливість підкріплювати теоретичні знання на практиці у Польші — вирощувати та збирати плодово-ягідні культури, такі як чорниця та суниця. Крім цього здобути навички оператора машин (комбайнів, тракторів, навантажувачів, вантажівок до 3,5 т), бригадирів, контролерів якості, а також сорутувалньиків на сучасних лініях.

Керівництво Таврійського державного агротехнологічного університету та компанії «Польські ягоди» уклали договір про співпрацю щодо проходження студентами виробничої практики.

В’ячеслав Мітін, В’ячеслав Мітін, заступники декана МТФ

20180503_115053 IMG_0001 IMG_0004 IMG_0005 IMG_0008 IMG_0021 IMG_0022 IMG_0023 Польские ягоди