Згідно з «Тимчасовим порядком проведення екзаменаційної сесії в дистанційному режимі у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного» розробленого відповідно до постанов Кабінету Міністрів України на факультеті МТФ почалася літня екзаменаційна сесія.

За затвердженим графіком екзаменаційної сесії у форматі відео конференції на платформі Zoom вчасно о 9-00 розпочалися іспити за участі студентів та викладачів. На кожному екзамені були присутні декан факультету д.т.н., професор С.В. Кюрчев, заступники декана доценти В.О. Верхоланцева, В.Ф. Мовчан, В. М. Мітін, О.М. Шокарев.

Іспити тривали протягом двох академічних годин.

Перед екзаменами проводилися консультації, на яких студенти з’ясовували незрозумілі їм питання, вирішували задачі. У визначений час  студенти складали підсумкове тестування з дисциплін, відповідали на питання екзаменаційних білетів

Екзаменаційні роботи студенти також в онлайн режимі надсилали безпосередньо на електронні скриньки викладачів.

Перехід на дистанційне навчання ніяк не вплинув на якість здобутих знань студентами, які із задоволенням опанували та вміло використовували онлайн – сервіси для навчання.

заст. декана з ОВР, доцент Надія Паляничка

ст.викл. каф ТМКП ім. В.М. Найдиша Галина Антонова