Карантин вніс свої корективи  в роботу університету та організацію навчального процесу, змусивши перейти від звичних занять в аудиторіях до занять в інтернет просторі. Викладачі відразу прийняли виклик, та почали розробляти необхідні матеріали для організації дистанційного навчання. В короткі терміни НПП  розробили індивідуальні задання та підготували весь необхідний  матеріал для роботи на Навчально-інформаційному порталі ТДАТУ.  Окрім цього, всі викладачі на період карантину (з 16 березня по 22 травня) склали собі індивідуальні плани роботи за всіма видами навантаження.

Протягом трьох днів з 2 по 4 червня декан механіко-технологічного факультету професор Сергій Кюрчев, разом з проректором з науково-педагогічної роботи доцентом Олександром Ломейко та проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Володимиром Надикто провели зустрічі з викладачами кафедр машиновикористання в землеробстві, технічного сервісу та систем в АПК, мехатронних систем та транспортних технологій, сільськогосподарських машин, технології конструкційних матеріалів, обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика та

технічної механіки та комп`ютерного проектування ім. професора В.М. Найдиша щодо звітування про стан виконання їх індивідуальних планів на період карантину.

В ході зустрічі було відмічено, що всі викладачі механіко-технологічного факультету попрацювали на відмінно та виконали свої індивідуальні плани по всім видам запланованих на період карантину робіт.

Наприкінці зустрічей Сергій Кюрчев подякував викладачам за роботу, яку вони провели для організації дистанційного навчання для студентів та побажав їм міцного здоров’я та успіхів в проведенні екзаменаційної сесії в дистанційному режимі.

Інформаційний супровід: декан факультету МТ, д.т.н., професор Сергій Кюрчев,

Заступник декана з навчальної роботи к.т.н., доцент Валентина Верхоланцева,