24 жовтня відбулося святкування 87-ї річниці з Дня заснування механіко-технологічного факультету. Історія факультету розпочалася разом з навчальним закладом – Мелітопольським інститутом механізації сільського господарства у 1932 році.

На сьогоднішній день механіко-технологічний факультет Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного є одним з найбільших та визначальних факультетів серед закладів вищої освіти України. Кожен рік факультет випускає висококваліфікованих фахівців, які своєю наполегливою працею прославляють славу свого рідного факультету та університету як в нашій країні, так і за її межами.

Кожен рік святкування Дня народження рідного факультету проходить гучно та весело. Цей рік не був виключенням.

Студентська Рада механіко-технологічного факультету разом зі студентами та викладачами зібралися в холі Центрального корпусу, щоб привітати рідний факультет зі святом.

Кожен присутній мав змогу прийняти участь в святковому ярмарку, зробити чудові фото на згадку в імпровізованій фото-зоні та з веселим аніматором. Також, всі хто прийшли на свято написали свої побажання для найріднішого факультету на символічному сердечку та зробили з них привітальну листівку.

Наприкінці святкування студенти прийняли активну участь в майстер-класі зі створення різноманітних фігур з повітряних кульок. Всі присутні отримали безліч позитивних та радісних емоцій від свята.

ЩИРО ВІТАЄМО НАШ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТА БАЖАЄМО ЙОМУ ПОДАЛЬШОГО ПРОЦВІТАННЯ!!!

Інформаційний супровід: декан МТФ, професор С.В. Кюрчев,

заступник декана з ОВР, доцент Н.О. Паляничка,