Практична підготовка здобувачів є приоритетною і важливаю в підготовці фахівців з інженерної справи. Кожен рік, в літку, здобувачі проходять виробничу практика в реаліях сьогодення, приймаючі участь в діяльності сільськогосподарських формувань.

Практичний досвід, який отримали здобувачі, потребує оцінювання. Тому на кафедрі відбулася конференція з захисту звітів  з практики.

Практику приймала комісія у складі: Якунічева Ю.О., завідувача виробничою практики в університеті, заступника декана  МТФ Шокорева О.М., Караєва О.Г., завідувача кафедрою, керівників практики Матковського О.І. та Санькова С.М.

Були представлені презентації з проходження практики здобувачами 41 та 42 АІ груп як в наших господарствах так і закордоном.

Вдала практика склалося у Рябця Д.І. на підприємстві “Хавестер”, що розташовано в Миколаєвській області. Він отримав неоцінний досвід з ремонту закордонних комбайнів Джон Дир. Карапетров В.В. на практиці прийняв участь у двох процесах: сівбі та збиронні зернових культур. Про здобутки отримані під час закордонної практики розповіли Радько М.М., Заставський А.І. та Александров Р.В.