08 травня 2020 року декан механіко-технологічного факультету д.т.н., професор Кюрчев С.В. провів робочу нараду з викладачами другого курсу магістратури спеціальності «Агроінженерія» та 4,2С курсів спеціальності «Галузеве машинобудування» щодо особливостей проведення модульного контролю та екзаменаційної сесії в дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom.

Сергій Володимирович ознайомив всіх присутніх з проектом тимчасового порядку проведення екзаменаційної сесії в ТДАТУ, та детально зупинився на всіх ключових пунктах. Крім цього під час наради було обговорено питання реалізації студентоцентрованості та індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету в умовах дистанційного навчання.

В ході зустрічі Сергій Володимирович надавав повні та обґрунтовані відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх. Наприкінці наради викладачі подякували декану за організацію відео конференції та зазначили, що такий формат проведення зустрічей є дуже продуктивним.

Інформаційний супровід: декан МТФ, д.т.н., професор Сергій Кюрчев,

заступник декана з навчальної роботи к.т.н., доцент Валентина Верхоланцева, заступник декана з ОВР Надія Паляничка