28.09.2022 відбулася зустріч декана механіко-технологічного факультету д.т.н., доцента Кувачова В.П. зі студентами перших курсів та їх кураторами онлайн. Такі зустрічі декан факультету проводить щотижня. Ця зустріч відбулася у формі брифінгу, студенти і куратори задавали питання, а декан на них відповідав. В результаті студенти отримали відповіді на численні запитання, які стосувалися нарахування стипендій, особливостям дистанційної освіти, дуальної форми навчання тощо. Також на цій зустрічі виступила голова студентської ради факультету Світлана Ускова. Вона довела першокурсникам структуру студентської ради, її функції та обов’язки, і запросила студентів прийняти активну участь в студентському житті університету.

Зустріч 1 Зустріч 2

Зустріч 3 Зустріч 4